O Firmie
Oferta
Partnerzy
Kontakt
Strona Główna

 

Firma Amexim powstała w 2003 r., początkowo skupiała swą działalność na sprzedaży sprzętu komputerowego. Ciężką pracą i z pełnym zaangażowaniem, wspieraliśmy małe i średnie firmy oraz instytucje, udostępniając swą wiedzę i umiejętności. Nasz trud szybko został doceniony przez Klientów, którzy w zamian za sumienność, ofiarowali nam swoje zaufanie, stwarzając tym samym możliwość wkroczenia w szerszy zakres wiedzy branży IT.

W efekcie Amexim stał się, nie tylko dostawcą sprzętu komputerowego, ale przede wszystkim partnerem i przewodnikiem w świecie technologii informatycznych i rozwiązań informatycznych. Zapewniamy najwyższy poziom opieki technicznej oraz szkolenia tematyczne.

Pomagamy tworzyć strategię rozwoju, wprowadzać zmiany w sposób umożliwiający sprostanie nowym wyzwaniom. W fazie projektu, wspólnie z Klientem, szukamy optymalnego rozwiązania, co ułatwia wykonywanie różnorodnych zadań.

 

Z chwilą podjęcia współpracy przyjmujemy na swoje barki następujące obowiązki:

•  Organizacja i zakup sprzętu komputerowego

•  Instalacja programów

•  Konfiguracja urządzeń dostępowych

•  Tworzenie sieci komputerowych

•  Stały nadzór nad wdrożonym systemem informatycznym

•  Szkolenia personelu

Amexim wypełnia powstałą na rynku lukę, pomiędzy producentami a serwisem komputerowym, oferując profesjonalne i kompleksowe usługi. Stoją za nami osiągnięcia wielu przedsiębiorstw, które zdecydowały się korzystać z naszej pomocy. Mamy nadzieję, że również Państwa firma dołączy do tego grona.

 


 

 

 

 

 

AMEXIM © 2016