zmiana_vat

 
O Firmie
Oferta
Partnerzy
Kontakt
Strona Główna

Systemy informatyczne

W dobie gwałtownego postępu technicznego, każda firma pragnąca zaistnieć na rynku, nie może prawidłowo funkcjonować bez odpowiedniego zaplecza informatycznego. Obecnie sprawne i szybkie przekazywanie informacji jest jednym z kluczowych elementów rozwoju i budowania przewagi konkurencyjnej. Wydajny i prawidłowo działający system zwiększa efektywność pracy, a tym samym przyczynia się do redukcji kosztów. Oferujemy systemy operacyjne, oprogramowanie serverowe, pakiety biurowe, programy antivirusowe, programy do obsługi firm i biur rachunkowych.

Zintegrowane systemy informatyczne dla firm

Opis programu

Skuteczne funkcjonowanie firmy w warunkach otwartego rynku Unii Europejskiej wymaga zaawansowanych, a jednocześnie przyjaznych narzędzi, które oprócz możliwości ewidencjonowania zdarzeń gospodarczych, przedstawiają pełny obraz działalności operacyjnej i finansowej firmy.

Takim rozwiązaniem jest COMARCH OPT!MA - zawsze zgodny z przepisami program do zarządzania, obsługi sprzedaży, księgowości, kadr i płac. Program, który wspomaga prowadzenie małej i średniej firmy oraz stanowi doskonałe narzędzie pracy dla biura rachunkowego . Dodatkowo  dedykowany moduł Biuro Rachunkowe   wspiera zarządzania biurem rachunkowym i kancelarią na wszystkich etapach obsługi klienta.

Ergonomiczny i przyjazny interfejs programu ułatwia pracę z systemem nie tylko zaawansowanym użytkownikom, ale i rozpoczynającym pracę z COMARCH OPT!MA, którzy mogą korzystać z kontekstowej pomocy wbudowanej w program lub skorzystać z usługi COMARCH ASYSTA .

Moduły COMARCH OPT!MA : Kasa/Bank, Faktury, Środki Trwałe, Detal, Handel, Analizy, CRM, Księga Podatkowa, Księga Handlowa, Księga Handlowa Plus, Płace i Kadry, Płace i Kadry Plus, Biuro Rachunkowe.

Budowa modułowa gwarantuje pełną integrację i umożliwia elastyczne dopasowanie funkcjonalności programu do potrzeb każdej firmy. W miarę rozwoju firmy, program COMARCH OPT!MA można rozbudowywać o kolejne elementy.

Unikalną cechą jest możliwość wynajmowania programu przez Internet Wersja online Comarch iOPT!MA24. ( www.comarch.pl/erp/oferta/produkty/icomarch24 ). Wybór COMARCH OPTIMA Online ułatwia nowoczesne zarządzanie firmą, a także pozwala ograniczyć koszty związane z informatyzacją firmy. Wykorzystując Internet Użytkownicy otrzymują dostęp do informacji o firmie przez 24 godziny na dobę z dowolnego miejsca na świecie, dzięki czemu mogą oferować wyższą jakość świadczonych usług oraz sprawną obsługę klienta.

Technologia

Program COMARCH OPT!MA wyposażony jest w nowoczesną technologię Microsoft SQL Server , zapewniającą bezawaryjność pracy i bezpieczeństwo danych. Współpracuje z innymi aplikacjami (doskonale integruje się z Microsoft Office i Open Office). OPT!MA współpracuje również z Microsoft SQL Server 2005. Program jest konfigurowalny, dzięki czemu użytkownicy mogą dostosować go do indywidualnych potrzeb każdej małej i średniej firmy. Zastosowane rozwiązania wpływają na znaczną automatyzację pracy firmy.

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AMEXIM © 2016