O Firmie
Oferta
Partnerzy
Kontakt
Strona Główna

 

Sprzęt komputerowy

Rynek polski obfituje w firmy zapewniające sprzedaż i serwis komputerów oraz systemów operacyjnych. Jednak zakup sprzętu w jednej firmie, a powierzenie jego konfiguracji innej, może zakończyć się niewłaściwym doborem, a w efekcie przynieść straty i opóźnienia. Wychodząc naprzeciw temu, Amexim pomaga zaplanować każdy krok tak, aby uniknąć kosztownych i niepotrzebnych błędów. Poprzez analizę potrzeb klienta i budżet zapewniamy optymalny dobór potrzebnego sprzętu,. Podpowiadamy i pomagamy w pozyskiwaniu dotacji finansowych czy ulg podatkowych. więcej

Systemy informatyczne

W dobie gwałtownego postępu technicznego, każda firma pragnąca zaistnieć na rynku, nie może prawidłowo funkcjonować bez odpowiedniego zaplecza informatycznego. Obecnie sprawne i szybkie przekazywanie informacji jest jednym z kluczowych elementów rozwoju i budowania przewagi konkurencyjnej. Wydajny i prawidłowo działający system zwiększa efektywność pracy, a tym samym przyczynia się do redukcji kosztów. 

Comarch ERP Optima

Comarch ERP Optima to najpopularniejszy w Polsce program stworzony dla małych i średnich firm z każdej branży. Dzięki wbudowanym rozwiązaniom jest najchętniej wybieranym oprogramowaniem wśród biur rachunkowych i doradców podatkowych.

Użytkuje już ponad 60 000 firm, z różnych branż i sektorów rynku.

System Comarch ERP Optima jest dostępny w modelu stacjonarnym oraz w modelu usługowym, dzięki czemu użytkownicy mogą kompleksowo zarządzać procesami w firmie przez Internet.  

Klient za stałą miesięczną opłatę abonamentową otrzymuje dostęp do oprogramowania wspierającego zarządzanie online firmą poprzez przeglądarkę internetową.

 

Modus ERP - Meso CMMS

System Zarządzania Produkcją ERP - Utrzymanie Ruchu Maszyn CMMS

Modus ERP -profesjonalny system do planowania i kontroli produkcji.
MES, CRM, RCP, CMMS, ERP, MRP, w jednym programie!

Modus ERP to najbardziej rozbudowany system ERP w Polsce.

Meso CMMS - program do kontroli, utrzymania i serwisowania maszyn, z obsługą budynków.

 

 

 Wsparcie techniczne

Komputer to już codzienność, oferuje różne formy komunikowania się z otaczającym nas światem, stwarza możliwość rozwoju, pomaga tworzyć, planować oraz osiągać wyznaczone cele. Niestety często jego wartość dostrzegamy dopiero z chwilą awarii, które zwykle przytrafiają się w najmniej oczekiwanym momencie więcej

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

AMEXIM © 2016