zmiana_vat

 
O Firmie
Oferta
Partnerzy
Kontakt
Strona Główna

 

System Zarządzania Produkcją ERP - Utrzymanie Ruchu Maszyn CMMS

Modus ERP -profesjonalny system do planowania i kontroli produkcji.
MES, CRM, RCP, CMMS, ERP, MRP, w jednym programie!

Opis programu:

Obsługa wielu modeli produkcji

Program Modus ERP został zaprojektowany aby spełniać wymagania w każdej z możliwych branż produkcyjnych. Świetnie sprawdza się zarówno w produkcji seryjnej jak i jednostkowej. W unikalnym kreatorze technologii wprowadzisz każdy schemat produkcji. Rozbudowane definicje operacji technologicznych ze szczegółowym podziałem na czynności (normy) pozwalają na bardzo precyzyjne określenie czasu i kosztów wyrobu. System niezależnie nadzoruje pracowników jak i maszyny.

Dynamiczne warianty

Unikalny generator wariantów potrafi tworzyć w locie skomplikowane wersje Twoich produktów. Technologia DRW (Dynamiczne Receptury Wariantowe) pozwala również na wirtualne zdefiniowanie zapotrzebowania na składniki. Wystarcza zdefiniowanie zaledwie kilku receptur, z których automatycznie postaną setki wyrobów gotowych. System DRW uwolni Cię od żmudnego wprowadzania setek produktów i ich receptur.

Pełna obsługa partii!

System obsługuje serie produkcyjne, numery seryjne każdego wyrobu lub partii produkcyjnej. Generuje i drukuje etykiety z kodami kreskowymi dzięki którym kontroluje również produkcję. Modus ERP umożliwia kontrolę jakości dostaw a także produkcji, co jest niezbędne do otrzymania certyfikatu ISO TUV. Dzięki temu programowi jesteś w stanie określić kto, kiedy i z czego wyprodukował Twój wyrób.

Meldunki z produkcji

Specjalne terminale dla pracowników dostarczą Ci wszelkich informacji w czasie rzeczywistym. Wygodna obsługa i praca za pomocą kodów kreskowych znacznie przyspieszą prace twoich pracowników - bez pomyłek! System nie tylko wskazuje pracownikom po kolei co mają zrobić ale drukuje etykiety produkcyjne, pozwala na korekty zużycia a także rejestruje czas pracy każdej operacji.

Planowanie i kontrola maszyn.

System posiada rozbudowane możliwości planowania produkcji dla maszyn, oraz dostarcza wszelkich informacji w czasie rzeczywistym. Modus ERP jako jeden z nielicznych programów ma wbudowany system CMMS (Computerised Maintenance Management System -system utrzymania ruchu) oraz system MES (Manufacturing Execution System czyli System Realizacji Produkcji)

Rejestracja Czasu Pracy RCP

Dziś nie wystarczy wiedzieć o której Pracownik przyszedł do pracy. Ważne aby wiedzieć o której zaczął pracę , czy wykonał w planowanej normie, czy nie wydarzyły się wtedy nieprzewidziane okoliczności.System posiada rozbudowany system rejestracji wraz z wieloma analizami wydajności. Modus ERP to narzędzie dla małych i średnich przedsiębiorstw, które za stosunkowo niską cenę otrzymują bardzo rozbudowany program motywujący pracowników.

 

Meso CMMS - program do kontroli, utrzymania i serwisowania maszyn, z obsługą budynków.
System wspierający służby utrzymania ruchu.

Opis programu:

Meso CMMS Inteligentny System Utrzymania Maszyn, system który wyprzedza awarie Twoich urządzeń, Hunter Brake by RHO Software.

System inteligentny! Program Meso potrafi się uczyć Twoich decyzji, a przy następnym wystąpieniu sam podpowiada co należy zrobić.

Pełna obsługa maszyn! Dowolnie konfigurowalne liczniki. Widoki dla każdego użytkownika wraz z zaawansowaną obsługą uprawnień. System zleceń i realizacji serwisowych. Magazyn części.

Analizy jakich potrzebujesz. System wielowymiarowych analiz dostarcza wszystkich informacji o kondycji Twoich maszyn.

Raporty jednym przyciśnięciem guzika. System gotowych raportów, który oblicza współczynniki sprawności, awaryjności i produktywności, dostarcza także pełnych informacji o planowanych i poniesionych kosztach.

Praca w sieci i powiadomienia e-mail. Szybka i niezawodna baza Firebird - potężna i bezpłatna. System Meso CMMS powiadomi Cię o awarii w najdalszym zakątku Twojej firmy.

Prewencja maszyn. Moduł do planowania i realizacji zadań prewencyjnych. Planowanie prac jednym wciśnięciem guzika.

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AMEXIM © 2010